Vánoční besídka 2015

V neděli 20. prosince 2015 proběhla od 12 hodin 30 minut do 15 hodin tradiční vánoční besídka našeho oddílu. Čekaly nás soutěže, hry a především nově zásobené stánky, kde bylo možno nakupovat za Royky vydělané na schůzkách a akcích. Ukázali jsme si rovněž, co jsme spolu v rámci našeho oddílu během uplynulého roku prožili.

Vánoční besídka 2015: neděle 20. 12. 2015 Brno

RR-besidka-2015

Na besídku dorazilo 14 dětí a sedm dospělých, celkem tedy 21 osob. Zajímavé bylo věkové složení, kde zdaleka nejpočetnější skupinu tvořila Lvíčata o celkem deseti šelmičkách. Kromě písniček, her, promítání obrázků z akcí a roztáčení Royků ve stáncích jsme si také prohlédli fotografie našeho adoptovaného etiopského chlapce, kterému náš oddíl již osmým rokem platí vzdělání. Díky Bohu se zdá, že se mu daří dobře, což potvrdil také dopis z vedení neziskové organizace Nadační fond Nehemia, která tento adopčně-vzdělávací projekt v Etiopii realizuje.

Vánoční besídka představovala poslední akci našeho oddílu v kalendářním roce 2015. Přejeme našim členům, jejich rodinám i všem našim přátelům a příznivcům požehnané Vánoce i celý rok 2016.

Josef Jan Kovář – Jožka

Fotoreportáž z akce zde.
Informace k projektu Děti Etiopie zde.

RR-Besidka-2015