Je sobota, venku je hezky a všichni účastníci se sjeli do Králova Pole na royalovský zahajovák 2020. Po kontrole, že všichni nahlášení dorazili, jsme vyjeli k prvnímu místu výletu.
Po zaparkování pod kopcem jsme vystoupili k rozhledně Křivoš a i když byla zavřená,  byl z kopce hezký výhled. Po modlitbě jsme se vrátili do aut. Další zastávkou byla zřícenina hradu Rožná.
Po zaparkování jsme se všichni vydali na pochod ke zřícenině. Po příchodu jsme ale zjistili, že na hradě už někdo je. Sedli jsme si nedaleko a poobědvali. Následně jsme zjistili, že ti, co obsadili hrad před námi, jsou ze skupiny historického šermu Rytíři země Zubra. Požádali jsme je o fotku a dokonce nám dovolili vyzkoušet si výzbroj a výstroj. Po vyfocení a vyzkoušení se vracíme zpět na parkoviště a odjíždíme do centra Outdoor Domanín.
 
Když jsme zaparkovali, děti si odložily věci a instruktoři Pavel a Markéta jim vysvětlili, jak správně používat postroje. Pak jim vysvětlili správný způsob jištění, jak překonat některé překážky a jak se chovat, když spadnou. Potom, co je vyzkoušeli, jestli si tyto věci pamatují, děti mohly jít na překážkovou dráhu.
Když poslední dítě dokončilo dráhu, začíná závěrečná hra zahajováku – airsoft.
Děti si nasadily ochranné masky, vesty a tepláky a vzaly si pistole. Když se rozdělily do týmů, hra začala. Po konci hry všichni nasedli do aut a vyrazili domu.

PS: Velice děkujeme centru Outdor Domanín a úžasným instruktorům Pavlovi a  Markétě.

Fotogalerie zde

Jmeno: Horolezec
Heslo: domanin

 

Pozvánka na akci

Milí royalisté, přátelé a kamarádi, prázdniny a léto jsou již za námi a nový školní rok běží v plném proudu. Dovolujeme si vás tedy pozvat na zahájení činnosti 24. přední hlídky naprosto netradičním způsobem v lanovém centru „Outdoor Domanín“.

Nenechte svá těla zahálet a pojeďte se s námi protáhnout a otestovat svoji zdatnost. Kromě  lanových aktivit nás čeká i spoustu her a zábavy. Doprava je zajištěna osobními auty, proto je nezbytné se na akci předem přihlásit a to do úterý 8.9.2020.

 

Kdy:  Sobota 12. 9. 2020.

Sraz:  v 9:00 před nádražím v Králově Poli  (může být změněno podle počtu účastníků) 

Návrat: Kolem 17:00 tamtéž (bude upřesněno)  

Cena:  150,- Kč

S sebou:   Na sebe táborové tričko (pokud jste letos byli), teplé oblečení a pevnou obuv (ta je podmínkou). Pláštěnku. Svačinu a pití na celý den. Podsedák do auta.

Zodpovídá: Ing. Přemysl Kavalec – mob.: 606147916.

Přihlášky zasílat do 8.9.2020 do 20 hod. na: kavalcova.simona()seznam.cz,  mob.: 728100488.