Podzimní víkendovka začala společným příjezdem autobusem na základnu. Po příjezdu jsme ukázali dětem, které zde byly poprvé, co kde je, jak to u nás chodí a hned se šlo na večerní program. Tam jsme se seznámili a řekli si slovo z Bible. Po večerním programu jsme si dali na večeři výbornou pomazánku, nachystali se na kutě, trochu popovídali, udělali hygienu a šli spát.

Další den začal budíčkem se snídaní a následným přesunem k lesu. Zde jsme dostali fáborky jako ocásky a zahráli si pár her. Ale to nebylo vše! Naši juniorští vedoucí si připravili hru na obry, ve které jsme museli sebrat třpytivé kamínky a nasbírat jich víc, než druhý tým. Po těchto hrách jsme vzali dřevo z lesa a vrátili se na základnu, kde už byl připravený oběd. Všichni jsme se najedli do syta, odpočinuli si během odpoledního klidu a zahráli mj. deskovou hru Bang!. Poté byla další zábavná hra podobná baseballu, pouze byla jednodušší a zábavnější. Cestou zpět jsme nasbírali šípky a měli jsme volno až do večeře. Po večeři jsme hráli hry na přemýšlení a vynalézavost a četli jsme z Božího slova. Ke konci večera, kdo chtěl mohl s ostatními hrát deskové hry nebo jít spát.

V neděli už se nic moc nedělo kromě úklidu a odjezdu s ostatními autobusem zpět do církve. Myslím si, že si to všichni náramně užili a kdo by chtěl, doporučuji jet s námi!

 

Zápis sepsali Tim Vaněk a Míša Horčica